Nässjö

Välkommen till Privab Nässjö

Vi är idag cirka 35 medarbetare som konstant gör vårt yttersta för att du som kund ska känna dig välkommen och nöjd med oss som leverantör. Vårt huvudkontor och lager finns i Nässjö men vi har även säljkontor i Göteborg och Norrköping. Med våra 3 säljkontor innebär det att vi finns nära dig som kund och har du frågor eller vill ha hjälp med något som berör vår verksamhet är du hjärtligt välkommen att kontakta någon av oss.

Besöksadress:
Tryckerigatan 3
571 34 Nässjö 
Postadress.
Box 195
571 22 Nässjö

 

 

Kontakt
Tel: 0380-55 71 50
Fax: 0380-55 71 59
E-post: info.nassjo@privab.se

Lager
Telefon: 0380-55 71 55
E-post: lager.nassjo@privab.se

Öppettider kontor
Måndag-Torsdag: 07:30-16:30
Fredag: 07:30-16:00
Lunchstängt: 12:30-13:30

Öppettider lager:
Måndag-Torsdag: 07:30-16:00
Fredag: 07:30-12:00
Frukoststängt: 08:30-09:00
Lunchstängt: 13:00-14:00

Avvikande öppettider
 

 

 

Magnus Werneskog

Lageransvarig

0380 - 55 71 68

Magnus.Werneskog@privab.se

Carina Hamnå

Utesäljare

072 - 530 15 30

Carina.Hamna@privab.se

Robert Petersson

Innesäljare

0380 - 55 71 52

Robert.Petersson@privab.se

Julia Säleby

Ekonomichef

0380 - 55 71 62

070 - 215 90 80

Julia.Saleby@privab.se

Mathilda Söderström

Lagerchef

0380 - 55 71 65

Mathilda.Soderstrom@privab.se

Tomas Appelberg

VD

0380 - 55 71 54

070 - 398 33 30

Tomas.Appelberg@privab.se

Fredrik Samuelsson

Ägare

0380 - 55 71 50

Fredrik.Samuelsson@privab.se

Jan Hörvallius

Innesäljare

0380 - 55 71 58

Jan.Horvallius@privab.se

Mats Andersson

Inköpare

0380 - 55 71 51

Mats.Andersson@privab.se

Åsa Jönsson

Ekonomi

0380 - 55 71 61

Asa.Jonsson@privab.se

Mona Antonsson

Inköpare

0380 - 55 71 60

Mona.Antonsson@privab.se

Andreas Hägg

Försäljningschef

070 - 267 26 70

Andreas.Hagg@privab.se

Oscar Götesson

Inköpare

0380 - 55 71 64

Oscar.Gotesson@privab.se