Privab Nässjö Stockholm

Varmt välkommen till oss på Privab - Din personliga grossist

 

Vi på Privab är en av Sveriges största grossister som erbjuder helheten av konfektyr, snacks och dryck. Hos oss hittar du allt från lösgodis och chips till proteinbars och energidryck.

Vårt huvudkontor hittar du i Nässjö, en kommun som är belägen i den norra delen av Småland. Vi har även lokal förankring med säljkontor i Göteborg, Norrköping, Gävle och Södertälje.
Med en service utöver det vanliga och vår personliga kundrelation är vårt mål att du som kund alltid ska vara nöjd.
Tycker du att detta låter intressant? Tveka inte då på att höra av dig till vår serviceinriktade och produktkunniga personal som alltid finns nära dig.

USA Godis

Lösviktsfolder

Barnstycksaker

Villkor

Besöksadress:
Tryckerigatan 1
571 34 Nässjö 
Postadress.
Box 195
571 22 Nässjö

 

 

Kontakt
Tel: 0380-55 71 50
E-post: info.nassjo@privab.se

Lager
Telefon: 0380-55 71 55
E-post: lager.nassjo@privab.se

Öppettider kontor
Måndag-Torsdag: 07:30-16:30
Fredag: 07:30-16:00
Lunchstängt: 12:30-13:30

Öppettider lager:
Måndag-Torsdag: 07:30-16:00
Fredag: 07:30-12:00
Frukoststängt: 08:30-09:00
Lunchstängt: 13:00-14:00

Avvikande öppettider
 

 

 

Försäljning

Robert Petersson

Innesäljare

0380 - 55 71 52

Robert.Petersson@privab.se

Jan Hörvallius

Innesäljare

0380 - 55 71 58

Jan.Horvallius@privab.se

Daniella Abdi

Innesäljare

0380 - 31 13 99

Daniella.abdi@privab.se

Arja Auglin

Innesäljare

011 - 19 18 08

arja.auglin@privab.se

Katarina Lindström

Innesäljare

08 - 553 777 27

katarina.lindstrom@privab.se

Sara Högman

Innesäljare

08 - 553 777 78

sara.hogman@privab.se

Robert Edvinsson

Innesäljare

026 - 66 44 64

robert.edvinsson@privab.se

Anki Thunholm

Försäljningschef Innesälj

08-553 777 38

anki.thunholm@privab.se

Andreas Brunbäck

Utesäljare SVH/MyWayansvarig

031 - 709 11 54

070 - 557 24 71

andreas.brunback@privab.se

Daniel Ray

Utesäljare

08 - 553 777 12

daniel.ray@privab.se

Carina Hamnå

Utesäljare

072 - 530 15 30

Carina.Hamna@privab.se

Mikael J Hagerberg

Utesäljare

08 - 553 777 34

073 - 640 95 88

mikael.j.hagerberg@privab.se

Hampus Jouppi

Utesäljare

0380 - 311 327

079 - 585 97 50

hampus.jouppi@privab.se

Matilda Gunnarsson

Säljadministratör

0380 - 55 71 64

matilda.gunnarsson@privab.se


Inköp

Moa Schelin

Inköpare

0380 - 55 71 56

moa.schelin@privab.se

Jonas Johansson

Inköpare

026 - 66 44 62

jonas.johansson@privab.se

Mats Andersson

Inköpare

0380 - 55 71 51

Mats.Andersson@privab.se

Åsa Dahlander

Inköpare

0380 - 31 13 25

Asa.dahlander@privab.se


Ekonomi

Åsa Jönsson

Ekonomi

0380 - 55 71 61

Asa.Jonsson@privab.se

Julia Säleby

Ekonomi

0380 - 55 71 62

070 - 215 90 80

Julia.Saleby@privab.se

Peder Renulf

Ekonomichef

peder.renulf@privab.se


Lager & Logistik

Magnus Werneskog

Lagerchef

0380 - 55 71 68

Magnus.Werneskog@privab.se

Arben Sadiku

Logistikchef

076 - 669 70 96

Arben.sadiku@privab.se


Gottmix

Max Bergström

MyWay ansvarig

076 - 492 68 90

max.bergstrom@privab.se

Magnus Grip

Gottmixansvarig Stockholm/Gävle

070 - 279 31 31

magnus.grip@privab.se

Emelie Englund

Gottmix/Konsultansvarig

08 - 553 777 05

emelie.englund@privab.se


IT & Projekt

Sebastian Björkman

IT Chef

08 - 410 250 38

Sebastian.Bjorkman@privab.se


Ledning

Wille Stenvall

Inköps- och Marknadschef

073 - 841 06 79

Wille.Stenvall@privab.se

Fredrik Samuelsson

VD

0380 - 55 71 50

Fredrik.Samuelsson@privab.se

Jonas Carpvik

Operativ Chef

076 - 677 77 77

jonas.carpvik@privab.se

Magnus Runestam

Försäljningschef

08 - 553 777 16

magnus.runestam@privab.se