Ystad

Välkommen till Privab i Ystad

Från den 1/1 2019 så är Snabbgrossen kontantfri

Nedan finner du våra kontaktuppgifter:

Besöksadress:
Norra koboltgatan 1 
271 39 Ystad 
 

 

 

Kontakt
Tel: 0411-24 14 00
Fax: 042-424 03 66
E-post: info.ystad@privab.se

Öppettider Snabbgrossen
Måndag, Torsdag, Fredag: 08-12
Tisdag, Onsdag: Stängt
 

 

Avvikande öppettider
 

 

Linus Jönsson

Inköpare

0411 - 24 14 19

linus.jonsson@privab.se

Carl Green

Lagerchef

0411 - 24 14 10

carl.green@privab.se

Jens Persson

Ägare

0411 - 24 14 11

jens.persson@privab.se

Emil Andersson

Säljare

0411 - 24 14 15

073 - 445 65 16

emil.andersson@privab.se

Lars Rasmusson

Lager

Måns Andersson

Lager

0411 - 24 14 05

Mans.Andersson@privab.se

Henrik Grahm

Glass

Richard Nilsson

Försäljningsansvarig

0411 - 24 14 12

073 - 339 25 93

Rickard.Nilsson@privab.se

Tobias Jönsson

Säljare

0411 - 24 14 04

Tobias.Jonsson@privab.se

Isak Mattisson

Lager Frysansvarig

Lars-Inge Carlsson

Säljare DVH/Gottmix

0411 - 24 14 01

Lars-inge.Carlsson@privab.se

Jimmy Andersson

Gottmixansvarig

0411 - 24 14 06

073 - 355 84 06

Jimmy.Andersson@privab.se

Sabina Persson

Ekonomiansvarig

0411 - 24 14 03

sabina.persson@privab.se

Kenneth Wernberg

Inköp/Salesupport

0411 - 24 14 13

kenneth.wernberg@privab.se

Jan Hofvander

Dollarstore/sälj

073 - 355 84 02

Jan.Hofvander@privab.se

Mikael Jönsson

Inköp/Grosschef

0411 - 24 14 14

mikael.jonsson@privab.se

Niklas Olsson

Transportansvarig

0411 - 24 14 09

073 - 340 94 99

Niklas.Olsson@privab.se