Trollhättan

Välkommen till Privab Trollhättan

Semesterstängt veckorna 29-31

Under dessa veckor finns det möjlighet att beställa hämt-ordrar via webben eller ringa kontoret(0520-486170).
*Viktigt att skriva meddelande i svansen på webbordern!
Då måste man beställa dagen innan och hämta varorna dagen efter mellan 8.00-12.00.
Under dessa veckor finns det möjlighet att ringa in hämtordrar. Dessa ska göras en dag innan.
För att hämta ut sin förbeställda order ring mellan kl 8.00-12.00 på nummer: 0709-408104

Nedan finner du våra kontaktuppgifter

Besöksadress:
Sandviksvägen 5
461 70 Trollhättan 
 

 

 

Kontakt
Tel: 0520-48 61 70
Fax: 0520-48 61 74
E-post: info.trollhattan@privab.se

Öppettider kassan
Måndag-Torsdag: 08-12
Fredag: Stängt

 

 

 

Daniel Andersson

Inköpare

0520 - 48 61 70

daniel.andersson@privab.se

Anna-Karin Andersson

Kassa

0520 - 48 61 70

anna-karin.andersson@privab.se

Christofer Andersson

Lager

0520 - 48 61 70

Anna Dahlberg

Innesäljare

0520 - 52 31 01

anna.dahlberg@privab.se

Isabella Hansson

Inköpare

0520 - 52 31 04

Marcus Wahlqvist

Lager

0520 - 48 61 70

Sanna Brander

Ekonomi

0520 - 52 31 00

Sanna.Brander@privab.se

Jonas Svanström

Utesäljare SVH / MyWay

0706 - 47 00 46

jonas.svanstrom@privab.se

Andreas Dahlqvist

Lagerchef / transportchef

0520 - 48 61 70

andreas.dahlqvist@privab.se

Fredrik Jörgensen

Lager

0520 - 48 61 70

Niklas Andersson

Grosshandlare/VD

0520 - 48 61 70

niklas.andersson@privab.se

Henrik Skäldervik

Grosshandlare

0520 - 48 61 70

henrik.skaldervik@privab.se

Stefan Hansson

Ägare / Konsulent

0520 - 48 61 72

0702 - 20 49 77

stefan.hansson@privab.se

Maria Skäldervik

Ekonomi

0520 - 48 61 70

maria.skaldervik@privab.se

Tina Böttiger

Innesäljare SVH

0520 - 48 61 76

tina.bottiger@privab.se

Lina Lindberg

Innesäljare DVH / Gottmix

0520 - 48 61 79

lina.lindberg@privab.se