Trollhättan

Välkommen till Privab Trollhättan

Semesterstängt i cashen fr.o.m vecka 29 t.om. vecka 32

Under dessa veckor finns det möjlighet att ringa in hämtordrar. Dessa ska göras en dag innan.
För att hämta ut sin förbeställda order ring mellan kl 8.00-12.00 på nummer: 0709-408104

Nedan finner du våra kontaktuppgifter

Besöksadress:
Sandviksvägen 5
461 70 Trollhättan 
 

 

 

Kontakt
Tel: 0520-48 61 70
Fax: 0520-48 61 74
E-post: info.trollhattan@privab.se

Öppettider kassan
Måndag-Torsdag: 08-12
Fredag: Stängt

 

 

 

Daniel Andersson

Inköpare

0520 - 48 61 70

daniel.andersson@privab.se

David Svanström

Lager

0520 - 48 61 70

Anna-Karin Andersson

Kassa

0520 - 48 61 70

anna-karin.andersson@privab.se

Christofer Andersson

Lager

0520 - 48 61 70

Anna Dahlberg

Innesäljare

0520 - 52 31 01

anna.dahlberg@privab.se

Isabella Hansson

Inköpare

0520 - 52 31 04

Marcus Wahlqvist

Lager

0520 - 48 61 70

Sanna Brander

Ekonomi

0520 - 52 31 00

Sanna.Brander@privab.se

Jonas Svanström

Utesäljare SVH / MyWay

0706 - 47 00 46

jonas.svanstrom@privab.se

Mattias Abrahamsson

Lager

0520 - 52 61 70

Andreas Dahlqvist

Lagerchef / transportchef

0520 - 48 61 70

andreas.dahlqvist@privab.se

Lars Emanuelsson

Säljare Gottmix

0702 - 40 93 99

lars.emanuelsson@privab.se

Fredrik Jörgensen

Lager

0520 - 48 61 70

Niklas Andersson

Grosshandlare/VD

0520 - 48 61 70

niklas.andersson@privab.se

Key-Arne Andersson

Ägare

0520 - 48 61 70

0705 - 83 28 54

arne.andersson@privab.se

Henrik Skäldervik

Grosshandlare

0520 - 48 61 70

henrik.skaldervik@privab.se

Stefan Hansson

Ägare / Konsulent

0520 - 48 61 72

0702 - 20 49 77

stefan.hansson@privab.se

Maria Skäldervik

Ekonomi

0520 - 48 61 70

maria.skaldervik@privab.se

Tina Böttiger

Innesäljare SVH

0520 - 48 61 76

tina.bottiger@privab.se

Lina Lindberg

Innesäljare DVH / Gottmix

0520 - 48 61 79

lina.lindberg@privab.se

Helene Lassila

Säljledare

0520 - 48 61 77

helene.lassila@privab.se